Uitslagen compleet

Overzicht gegenereerd op: 11-6-2013 21:36:20

Op- of aanmerkingen op de uitslag kunt u mailen naar: uitslagen@hbjservices.nl

Ga direct naar...
- 2.5 km jeugdloop 5-8jr Jongens
- 2.5 km jeugdloop 5-8jr Meisjes
- 2.5 km jeugdloop 9-12jr Jongens
- 2.5 km jeugdloop 9-12jr Meisjes
- 5 km recr Heren
- 5 km recr Dames
- 5 km recr Jongens
- 5 km recr Meisjes
- 10 km recr Heren
- 10 km recr Dames
- Bedrijven Mannen
- Bedrijven Vrouwen
- 21.1 km recr Heren
- 21.1 km recr Dames

 

2.5 km jeugdloop 5-8jr - 2.5 km jeugdloop 5-8jr Jongens

Terug naar boven
# Prestatie Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Tussentijd
1 08:41 08:38 Roemer van den Akker Harkstede 58 8TMB3Y8 S: 18:30:21.60 F: 18:38:59.15
2 09:12 09:10 Joost Noordijk Groningen 122 1YM4MGA S: 18:30:21.25 F: 18:39:30.70
3 09:35 09:32 Jordy Hoogstra Kolham 54 4MMBM43 S: 18:30:22.10 F: 18:39:53.85
4 10:26 10:24 Daan de Jong Harkstede 51 1YN4MX9 S: 18:30:20.45 F: 18:40:44.20
5 10:32 10:30 Sem Landman Harkstede 59 2AKY306 S: 18:30:21.30 F: 18:40:50.85
6 10:34 10:32 Dinand Wardenburg Harkstede 60 1KH76XF S: 18:30:21.15 F: 18:40:52.30
7 10:36 10:35 Tobias Klamer Harkstede 106 1YN3WRN S: 18:30:20.65 F: 18:40:54.80
8 10:42 10:40 Daniël de Rooy Harkstede 110 2RNKS8H S: 18:30:20.70 F: 18:41:00.45
9 10:43 10:41 Pelle Deen Harkstede 57 2FMFS0D S: 18:30:20.90 F: 18:41:01.10
10 10:48 10:47 Merijn Klazinga Harkstede 52 1KNXB8E S: 18:30:20.65 F: 18:41:06.70
11 11:11 11:09 Stijn Begeman Kolham 55 4RKG32Y S: 18:30:20.90 F: 18:41:29.75
12 11:18 11:14 Jitse Mollema Hellum 200 DM47RNE S: 18:30:22.85 F: 18:41:36.25
13 11:38 11:36 Ruben Doornbos Harkstede 108 9XN4AMY S: 18:30:21.25 F: 18:41:56.60
14 11:44 11:40 Daniel Sauchelli Harkstede 99 8DK1GG1 S: 18:30:22.20 F: 18:42:02.00
15 11:47 11:45 Lars Poortman Harkstede 53 2FNVMWE S: 18:30:21.10 F: 18:42:05.85
16 12:02 12:00 Ingmar Nijdam Harkstede 92 1KM6919 S: 18:30:20.45 F: 18:42:20.05
17 12:09 12:04 Lars van den Schuur Harkstede 94 1WNTXT7 S: 18:30:23.85 F: 18:42:27.80
18 12:23 12:21 Nick Siegers Harkstede 62 8TMY3ZM S: 18:30:21.60 F: 18:42:41.70
19 12:31 12:29 Dauenga Bacuni Groningen 121 1RKR984 S: 18:30:21.55 F: 18:42:49.70
20 12:39 12:36 Emiel Stevens Harkstede 64 2NN6XNG S: 18:30:21.80 F: 18:42:57.85
21 12:40 12:36 Jorik Hooikammer Lageland 56 1GH8XM5 S: 18:30:22.05 F: 18:42:57.95
22 12:51 12:47 Julian Mollema Harkstede 120 4WNZD08 S: 18:30:21.95 F: 18:43:08.90
23 13:29 13:25 Job de Rooy Harkstede 109 1GMHXP3 S: 18:30:22.65 F: 18:43:47.45
24 13:40 13:37 Martijn Grimme Scharmer 61 4RKABG9 S: 18:30:21.70 F: 18:43:58.10
25 14:10 14:06 Melissa Matthijs Harkstede 123 2NN6M7C S: 18:30:22.90 F: 18:44:28.75
26 14:34 14:29 Yoshua Woest Harkstede 95 1KNTHV4 S: 18:30:23.50 F: 18:44:52.00
27 21:00 20:56 Jonathan Stegmeijer Harkstede 63 1ZHMGEP S: 18:30:22.60 F: 18:51:18.60
 

2.5 km jeugdloop 5-8jr - 2.5 km jeugdloop 5-8jr Meisjes

Terug naar boven
# Prestatie Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Tussentijd
1 11:16 11:15 Kealy Schlaman Harkstede 67 1GNV8KA S: 18:30:20.05 F: 18:41:34.85
2 11:35 11:33 Lilian Kreuze Harkstede 65 9XHE2XH S: 18:30:21.60 F: 18:41:53.85
3 11:36 11:36 Lindy Klaine Harkstede 127 2NK6R3G S: F: 18:41:54.50
4 12:43 12:37 Fleur van  Calkar Harkstede 71 9XHDETR S: 18:30:24.30 F: 18:43:01.30
5 12:49 12:46 Ennie Wiersema Harkstede 103 2AK1ZSE S: 18:30:22.55 F: 18:43:07.60
6 12:57 12:54 Lieve Berenstein Harkstede 66 4MMT2GV S: 18:30:21.75 F: 18:43:15.60
7 13:46 13:41 Keen Huizinga Harkstede 111 8SK3SEY S: 18:30:23.10 F: 18:44:04.10
8 13:48 13:43 Joyce Eleveld Harkstede 69 4KNCZBP S: 18:30:23.50 F: 18:44:06.40
9 14:05 14:03 Yasmin Bosch Harkstede 68 8YKXGZ9 S: 18:30:21.00 F: 18:44:23.35
10 14:07 14:06 Roos Ubels Scharmer 70 9XHS68Y S: 18:30:20.20 F: 18:44:25.60
11 14:11 14:08 Kyra van Wakeren Harkstede 115 4KKSPED S: 18:30:22.05 F: 18:44:29.65
12 14:14 14:10 Calliste Kraak Harkstede 113 1ZHM9TF S: 18:30:23.60 F: 18:44:32.80
13 14:35 14:30 Esrher van der Laan Harkstede 91 8SHSCHG S: 18:30:23.20 F: 18:44:53.15
14 14:36 14:36 Lynn Leegwater Harkstede 107 1KHT9YG S: F: 18:44:54.10
15 14:40 14:35 Marrin lin Oostingjonker Egbertklantsingel Harkstede 101 1GNH70X S: 18:30:23.00 F: 18:44:57.90
16 15:38 15:35 Iris Ensing Harkstede 116 2FNVRT6 S: 18:30:22.20 F: 18:45:56.75
17 18:59 18:55 Noa Doornbos Harkstede 72 2RK3MCR S: 18:30:22.70 F: 18:49:17.70
 

2.5 km jeugdloop 9-12jr - 2.5 km jeugdloop 9-12jr Jongens

Terug naar boven
# Prestatie Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Tussentijd
1 08:20 08:19 Finn van Pijkeren Middelstum 114 4MM5ZEM S: 18:30:19.70 F: 18:38:38.00
2 08:37 08:35 Erik Tamminga Harkstede 98 8SN817T S: 18:30:21.10 F: 18:38:55.50
3 09:30 09:28 Mathijs Dijkhuis Harkstede 76 1ZHVZ9A S: 18:30:20.95 F: 18:39:48.50
4 09:52 09:50 Rob Kruger Harkstede 79 4MM5MH4 S: 18:30:21.30 F: 18:40:10.70
5 10:15 10:12 Jitse Drenth Harkstede 77 8DMZ67N S: 18:30:21.70 F: 18:40:33.30
6 10:33 10:30 Lars Niemeijer Harkstede 73 4AHXWB8 S: 18:30:21.90 F: 18:40:51.85
7 10:53 10:50 Mark Knol Scharmer 260 DG9GEZ1 S: 18:30:21.90 F: 18:41:11.10
8 11:46 11:42 Tristan Nijdam Harkstede 93 4KK3T7C S: 18:30:23.45 F: 18:42:04.70
9 12:49 12:47 Wessel van der Kooi Harkstede 75 1WKHM3V S: 18:30:20.85 F: 18:43:06.95
10 12:49 12:47 Dylan Logt Harkstede 74 1YKKAEA S: 18:30:21.40 F: 18:43:07.70
11 12:59 12:58 Tijmen Jansen Harkstede 102 2FKW46H S: 18:30:20.50 F: 18:43:17.85
12 13:01 12:59 Bram Bouma Harkstede 105 1GKASA3 S: 18:30:20.70 F: 18:43:19.00
13 13:12 13:08 Mike Kruimink Harkstede 104 9XHDN1E S: 18:30:23.20 F: 18:43:30.55
 

2.5 km jeugdloop 9-12jr - 2.5 km jeugdloop 9-12jr Meisjes

Terug naar boven
# Prestatie Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Tussentijd
1 08:56 08:55 Danara Stoppels Holwierde 112 2FKNESM S: 18:30:19.90 F: 18:39:14.25
2 09:16 09:15 Maureen Wardenburg Harkstede 88 8TMZWGF S: 18:30:19.85 F: 18:39:34.10
3 09:48 09:46 Malin Leenhouts Harkstede 279 DZ2CZ16 S: 18:30:20.90 F: 18:40:06.50
4 10:09 10:06 Hannah Deerman Harkstede 124 4AM0RXE S: 18:30:22.20 F: 18:40:27.70
5 10:18 10:17 Laura Wolters Harkstede 82 4FH512M S: 18:30:20.15 F: 18:40:36.40
6 10:43 10:40 Madelon van Calker Harkstede 118 3EHNDVY S: 18:30:22.05 F: 18:41:01.25
7 10:53 10:52 Leah Deermann Harkstede 80 9FN1RCZ S: 18:30:20.00 F: 18:41:11.30
8 11:03 11:03 Shanice Kleine Harkstede 128 2RK97D8 S: F: 18:41:21.40
9 11:12 11:07 Manon Begeman Kolham 126 2NNXTEV S: 18:30:24.10 F: 18:41:30.50
10 11:18 11:15 Inge Scholtens Harkstede 85 2FN792Z S: 18:30:22.55 F: 18:41:36.75
11 11:59 11:54 Alicia Stegmeijer Harkstede 89 8YMX828 S: 18:30:23.45 F: 18:42:17.40
12 12:28 12:25 Sarah Kruizinga Harkstede 117 1KHT41Y S: 18:30:22.00 F: 18:42:46.70
13 12:31 12:28 Anna Broersma Harkstede 119 3EHME0A S: 18:30:22.25 F: 18:42:49.65
14 13:03 13:02 Lisanne Peeters Harkstede 86 4KNSHVS S: 18:30:20.20 F: 18:43:21.40
15 13:23 13:21 Esme Smit Harkstede 90 4WKY38Y S: 18:30:21.15 F: 18:43:41.70
16 13:30 13:27 Mandy Scholtens Harkstede 277 DR53XB4 S: 18:30:22.65 F: 18:43:48.75
17 13:36 13:31 Richelle Hollander Harkstede 81 1KMRPC8 S: 18:30:23.50 F: 18:43:54.50
18 14:07 14:05 Savannah Kornelius Harkstede 84 4WHPDWS S: 18:30:20.65 F: 18:44:24.90
19 14:32 14:30 Zoe Douma Harkstede 83 4WK9P6E S: 18:30:21.60 F: 18:44:50.80
20 14:38 14:34 Lennie Tromp Scharmer 87 8SMSY3S S: 18:30:22.85 F: 18:44:56.00
 

5 km recreatieloop - 5 km recr Heren

Terug naar boven
# Prestatie Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Tussentijd
1 16:55 16:52 Taco Schaaf Groningen 315 DK4A6P8 S: 19:20:00.30 F: 19:36:51.90
2 17:35 17:32 Frank Smid 409 DW71KXK S: 19:20:00.50 F: 19:37:31.80
3 19:06 19:01 Kees Kuipers Niezijl 403 DR02Y1K S: 19:20:03.00 F: 19:39:03.35
4 19:43 19:37 Martijn Nijenhuis Groningen 321 DW4KYRY S: 19:20:03.90 F: 19:39:40.00
5 19:55 19:50 Maurice Postema Hoogezand 410 DN154E7 S: 19:20:02.40 F: 19:39:52.30
6 20:43 20:38 Ron Hofman Groningen 300 DR8BVYV S: 19:20:02.00 F: 19:40:40.00
7 20:46 20:27 Gerard Bekkering Uithuizen 408 DW12VD4 S: 19:20:16.20 F: 19:40:43.00
8 22:08 21:59 Robert Draaijer Groningen 224 DW7RTD4 S: 19:20:06.95 F: 19:42:05.40
9 22:36 22:18 Elmer Bos Bedum 316 DW4GS0X S: 19:20:15.55 F: 19:42:33.40
10 23:34 23:27 Camiel Prins Assen 311 DK9P9YG S: 19:20:04.90 F: 19:43:31.25
11 23:40 23:32 Jan de Koe Groningen 202 DY6ZPN8 S: 19:20:05.55 F: 19:43:37.15
12 23:48 23:40 Rutger Middel Groningen 308 DW1B5C1 S: 19:20:05.50 F: 19:43:45.20
13 24:25 24:02 Henk Snijder Slochteren 206 DA3KX7R S: 19:20:20.30 F: 19:44:22.10
14 24:40 24:25 Rudy Telkamp Hoogezand 334 DW54337 S: 19:20:13.35 F: 19:44:37.45
15 25:02 24:54 Arne Rutjes Groningen 319 DW2G5DG S: 19:20:05.50 F: 19:44:58.75
16 25:09 24:56 Lukas Voorzee Groningen 217 DT4RWV8 S: 19:20:10.10 F: 19:45:05.80
17 25:54 25:47 Casper Pleijendal Harkstede 298 DW43CWE S: 19:20:03.95 F: 19:45:50.80
18 26:01 25:50 Ruud Drent Scharmer 222 DY7PW5Z S: 19:20:08.80 F: 19:45:58.20
19 26:07 25:40 Tjeerd Huizenga Westerbroek 221 DK54CPH S: 19:20:24.55 F: 19:46:04.00
20 26:07 25:58 Patrick Reitsema Groningen 604 DK56B3Z S: 19:20:07.35 F: 19:46:04.45
21 27:08 27:01 Edmond Carsouw Harkstede 207 DY77R95 S: 19:20:03.80 F: 19:47:04.75
22 27:29 27:16 Marcel Takens Noordbroek 211 DT46EPN S: 19:20:09.95 F: 19:47:25.90
23 27:33 27:20 Stephan Schneiders Slochteren 214 DM4KZTS S: 19:20:10.70 F: 19:47:30.25
24 27:43 27:29 Geert Schneiders Hoogezand 215 DR86F8K S: 19:20:10.70 F: 19:47:39.75
25 27:44 27:31 Gerrie Meijer Groningen 213 DK7HFRA S: 19:20:10.20 F: 19:47:40.90
26 27:45 27:31 Patrick Wittermans Nieuwe Pekela 223 HT9SX54 S: 19:20:10.65 F: 19:47:41.65
27 27:46 27:28 Rudolf Cornelissen Zuidhorn 305 DW1YSZ3 S: 19:20:15.55 F: 19:47:43.20
28 28:00 27:51 Gert Blaauw Siddeburen 685 DK89F46 S: 19:20:06.20 F: 19:47:56.80
29 28:46 28:39 Wolter Klok Noordlaren 204 DW5WWEA S: 19:20:05.25 F: 19:48:43.45
30 28:47 28:34 Eddy Ufkes Wagenborgen 398 CH38158 S: 19:20:10.40 F: 19:48:44.15
31 28:56 28:44 René Wollerich Harkstede 331 DY70X6X S: 19:20:09.20 F: 19:48:53.25
32 29:12 29:04 Andries van Dijk Slochteren 212 DW5D90Y S: 19:20:05.45 F: 19:49:08.60
33 30:11 30:04 Jos Hansen Middelbert 402 DA3KNFF S: 19:20:04.75 F: 19:50:08.00
34 30:13 29:54 Martin Soesbeek Groningen 208 DY5Y7HG S: 19:20:16.20 F: 19:50:09.80
35 30:19 29:41 Hinke Vredenborg Haren Gn 205 DW4TXF5 S: 19:20:35.05 F: 19:50:15.60
36 30:25 30:14 Fred Houkes Groningen 218 DW52Y0R S: 19:20:08.40 F: 19:50:22.45
37 30:31 30:19 R van Calkar Harkstede 304 DT2AH4T S: 19:20:09.50 F: 19:50:28.10
38 31:46 31:31 Robertjan Huizing Annerveenschekanaal 209 DF0KC7E S: 19:20:11.70 F: 19:51:42.75
39 32:08 31:58 Reint Perdok Tolbert 401 DY7FHFY S: 19:20:07.80 F: 19:52:05.05
40 33:24 32:57 Raymond Staal Harkstede 329 DY5YWXX S: 19:20:24.60 F: 19:53:21.25
41 36:21 36:11 Henk Groeneveld Kolham 210 DW9P3DV S: 19:20:08.15 F: 19:56:18.25
42 47:52 47:52 Gerrit Drenthen Bruchterveld 220 DW96KFV S: F: 20:07:48.80
 

5 km recreatieloop - 5 km recr Dames

Terug naar boven
# Prestatie Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Tussentijd
1 19:09 19:05 Saffira Kiewiet Haren 404 DW7GPVV S: 19:20:01.15 F: 19:39:05.75
2 21:22 21:17 Janine Doorduin Hoogezand 400 DW7298W S: 19:20:02.70 F: 19:41:19.25
3 22:13 22:05 Ati Hector Eelde 245 DW5GH1F S: 19:20:05.30 F: 19:42:10.20
4 25:50 25:34 Esther Haak Harkstede 312 DT24P11 S: 19:20:13.45 F: 19:45:47.40
5 26:05 25:57 Anita Kok Groningen 397 CC54637 S: 19:20:04.95 F: 19:46:01.80
6 26:21 26:13 Jacqueline van Wijk Groningen 325 DK6BR0K S: 19:20:05.25 F: 19:46:18.15
7 26:42 26:30 Yvonne van der Weijden Emmen 250 DA2NDWX S: 19:20:08.75 F: 19:46:38.60
8 26:47 26:39 Mariska Hooites Hoogezand 233 DK7WHRZ S: 19:20:04.80 F: 19:46:43.50
9 27:22 27:07 Anja Tuinstra Kolham 249 DR1K7T5 S: 19:20:12.05 F: 19:47:18.90
10 27:22 27:04 Corien Doornbos Harkstede 242 DW656KD S: 19:20:15.90 F: 19:47:19.05
11 27:53 27:37 Bianca Swarts Harkstede 226 DW7WRW3 S: 19:20:13.20 F: 19:47:50.25
12 28:15 28:02 Sandra Kroeze Groningen 243 DK7SHHM S: 19:20:09.70 F: 19:48:11.70
13 28:19 28:04 Irma van der Werf Appelscha 225 DK5C9ND S: 19:20:12.05 F: 19:48:15.95
14 28:23 28:07 Marian Bakker Harkstede 303 DW6AYV5 S: 19:20:13.15 F: 19:48:19.60
15 28:25 28:16 Ingrid Snijder Harkstede 234 DT69BBH S: 19:20:06.90 F: 19:48:22.00
16 28:46 28:31 Eva Wiekema Groningen 251 DR6X44Z S: 19:20:12.85 F: 19:48:43.10
17 28:46 28:31 Femke Zwart Groningen 247 DW3B5S4 S: 19:20:12.70 F: 19:48:43.15
18 28:47 28:39 Ineke Sants Noordlaren 228 DW4X3W9 S: 19:20:05.00 F: 19:48:43.50
19 28:52 28:40 Em Wolleriek Harkstede 332 DG6K5W4 S: 19:20:08.85 F: 19:48:48.60
20 29:14 29:01 Monica van Heerde Harkstede 328 DW5W94V S: 19:20:10.10 F: 19:49:10.60
21 29:27 29:12 Linda Schmidt Hoogezand 246 DT2CXYS S: 19:20:12.25 F: 19:49:24.10
22 29:48 29:33 Chaldinette Braafhart Groningen 227 DW7ZSRF S: 19:20:12.40 F: 19:49:45.00
23 29:56 29:41 Corrie Vermue Slochteren 241 DW3X75X S: 19:20:12.40 F: 19:49:52.50
24 29:56 29:41 Frouke Roukema Woudbloem 231 DK99ZAE S: 19:20:12.20 F: 19:49:52.60
25 29:58 29:47 Linda Kruijer Siddeburen 326 DW0GTKG S: 19:20:08.30 F: 19:49:55.20
26 29:58 29:48 Judith de Vries Siddeburen 327 DT2AXPC S: 19:20:08.25 F: 19:49:55.45
27 30:00 29:41 Henriette Soesbeek Groningen 235 HZ3GN1V S: 19:20:15.95 F: 19:49:56.95
28 30:14 30:01 Saskia Knol Froombosch 232 DK2066P S: 19:20:11.20 F: 19:50:11.30
29 30:19 29:41 Margriet Timmermans Haren Gn 229 DA5MS5C S: 19:20:35.30 F: 19:50:15.60
30 30:24 30:14 Maaike Hage Siddeburen 323 DW0538B S: 19:20:07.80 F: 19:50:21.40
31 30:25 30:14 Cecile Komdeur Groningen 244 DW03M5T S: 19:20:09.05 F: 19:50:22.45
32 30:26 30:16 Monique Holwerda Hellum 324 DR01Z7C S: 19:20:07.90 F: 19:50:23.05
33 31:46 31:32 Jacqueline Speelman Kolham 236 DK20KFA S: 19:20:11.40 F: 19:51:42.75
34 34:16 33:56 Hinke Dieperink Harkstede 320 HW4BY4M S: 19:20:17.25 F: 19:54:13.05
35 34:22 34:04 Marjanna Kooi Hoogezand 307 DK54DMK S: 19:20:15.40 F: 19:54:18.65
36 35:07 34:53 Claudia Heijnen Groningen 248 DR1FFGZ S: 19:20:11.70 F: 19:55:04.15
37 36:09 35:46 Annouk Koppelman Harkstede 239 DK81ZSP S: 19:20:20.20 F: 19:56:05.55
38 36:21 36:11 René Groeneveld Kolham 238 DK12WXY S: 19:20:07.95 F: 19:56:18.15
 

5 km recreatieloop - 5 km recr Jongens

Terug naar boven
# Prestatie Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Tussentijd
1 20:09 20:06 Mark van Ginkel Ten Boer 309 DW6WY44 S: 19:20:00.00 F: 19:40:05.55
2 20:14 20:11 Wouter van den Akker Harkstede 266 DW73F2Y S: 19:20:00.80 F: 19:40:11.20
3 20:42 20:38 Kas Ruijg Groningen 299 DT2EXR7 S: 19:20:01.45 F: 19:40:38.90
4 21:11 21:06 Sander Stokje Groningen 317 DM98PGX S: 19:20:02.20 F: 19:41:08.20
5 21:14 21:08 Zoryan Fernandez Groningen 257 DW5T65B S: 19:20:03.30 F: 19:41:10.95
6 21:15 21:08 Niek Veldboom Harkstede 628 DK4H3KK S: 19:20:03.70 F: 19:41:11.55
7 21:52 21:48 Maurice Niemeier Slochteren 313 DW05KM4 S: 19:20:01.20 F: 19:41:48.50
8 22:07 22:00 Marcel Aukes Harkstede 333 DW5RVRK S: 19:20:03.60 F: 19:42:03.50
9 22:51 22:47 Alec van der Ploeg Harkstede 253 DX0PR7P S: 19:20:00.50 F: 19:42:47.50
10 23:19 23:08 Stijn Wardenaar Harkstede 258 DY1B2ET S: 19:20:07.80 F: 19:43:15.55
11 23:19 23:14 Lukas Noordijk Groningen 322 DK1NA5Y S: 19:20:01.90 F: 19:43:15.65
12 23:27 23:22 Niek Frederiks Groningen 330 DW5N36D S: 19:20:01.70 F: 19:43:23.50
13 23:31 23:28 Sander Heine Harkstede 267 DW5M10M S: 19:20:00.60 F: 19:43:28.10
14 23:56 23:53 Jari Scholtens Harkstede 263 DA54RZS S: 19:20:00.65 F: 19:43:53.35
15 24:45 24:36 Sem Widjaja Groningen 254 DT4TM16 S: 19:20:06.05 F: 19:44:41.70
16 24:51 24:41 Nout de Jong Harkstede 306 DK785F5 S: 19:20:07.40 F: 19:44:47.65
17 24:57 24:47 Niels Kruimink Harkstede 354 DT46BF8 S: 19:20:07.50 F: 19:44:54.10
18 25:17 25:07 Daniel Krasniqi Harkstede 264 DG16HTD S: 19:20:07.70 F: 19:45:14.00
19 25:18 25:09 Danny Kop Harkstede 265 DR015BR S: 19:20:06.65 F: 19:45:15.10
20 25:22 25:13 Milan Greving Harkstede 336 DW5R667 S: 19:20:06.50 F: 19:45:18.85
21 25:25 24:58 Daan Joren Huizenga Westerbroek 268 DW72NVH S: 19:20:24.30 F: 19:45:21.60
22 25:40 25:37 Twan Stevens Harkstede 270 DW5TTBB S: 19:20:01.30 F: 19:45:37.40
23 25:58 25:46 Ralph Drent Scharmer 269 DM2278C S: 19:20:08.85 F: 19:45:54.65
24 26:40 26:33 Mike Pleijendal Harkstede 297 DK1YF94 S: 19:20:03.95 F: 19:46:36.80
25 26:43 26:34 Sweder Duinisveld Harkstede 261 DW0RVPA S: 19:20:06.40 F: 19:46:40.00
26 26:47 26:39 Jeroen Tilman Harkstede 262 DT2CZEP S: 19:20:06.00 F: 19:46:44.10
27 28:11 28:05 Ruben Timmerman Harkstede 259 DK4KTW7 S: 19:20:03.35 F: 19:48:07.70
28 29:23 29:16 Jörn Hermse Harkstede 302 HD7FG9K S: 19:20:04.20 F: 19:49:19.70
29 29:39 29:29 Daan Poortman Harkstede 255 DK1YM4S S: 19:20:07.30 F: 19:49:35.65
30 29:39 29:34 Maurice Storteboom Slochteren 314 DW6TVBX S: 19:20:02.45 F: 19:49:35.80
31 30:14 30:08 Kevin Westra Harkstede 256 DG1WSYV S: 19:20:03.10 F: 19:50:11.15
32 33:03 32:56 Lorenzo van Bruggen Harkstede 301 DF8A7NP S: 19:20:03.85 F: 19:52:59.75
 

5 km recreatieloop - 5 km recr Meisjes

Terug naar boven
# Prestatie Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Tussentijd
1 22:42 22:37 Uma de Roos Harkstede 291 DW5THCH S: 19:20:02.60 F: 19:42:39.15
2 23:28 23:22 Elke van der Wijk Harkstede 296 DW7GCC4 S: 19:20:02.90 F: 19:43:24.80
3 24:18 24:13 Astrid Mellens Scharmer 290 DW03CK2 S: 19:20:02.50 F: 19:44:14.80
4 24:19 24:12 Michelle Noorduin Harkstede 284 DK64NAP S: 19:20:03.80 F: 19:44:15.70
5 25:14 25:09 Marleen Dollekamp Harkstede 276 DK73KRB S: 19:20:03.20 F: 19:45:11.40
6 25:19 25:19 Debra Hemminga Harkstede 271 DW7P302 S: F: 19:45:15.75
7 25:41 25:35 Lisann Harkstede 335 DK78BF1 S: 19:20:03.60 F: 19:45:37.85
8 26:04 25:58 Merel Bruining Harkstede 286 DW99EB9 S: 19:20:03.25 F: 19:46:00.50
9 26:10 26:05 Femke v/d Broek Luddeweer 285 DR86T67 S: 19:20:02.55 F: 19:46:06.90
10 27:08 27:02 Lotus Carsouw Harkstede 275 DW5D4NB S: 19:20:03.90 F: 19:47:05.10
11 27:17 27:08 Berber vd Wijk Harkstede 278 DA5C4NE S: 19:20:06.65 F: 19:47:13.80
12 27:25 27:19 Ellen Heidema Harkstede 274 DK94ZCX S: 19:20:04.10 F: 19:47:22.45
13 27:30 27:26 Eline de Vries Harkstede 289 DW96FXH S: 19:20:01.70 F: 19:47:27.20
14 27:32 27:27 Giulia van der Dijk Harkstede 293 DW0NDVC S: 19:20:01.60 F: 19:47:28.55
15 27:33 27:28 Fleur Tepper Harkstede 295 DT2EHTT S: 19:20:01.95 F: 19:47:29.50
16 27:33 27:23 Mariska Tilman Harkstede 272 DW4X0CS S: 19:20:06.80 F: 19:47:29.60
17 27:33 27:28 Marlon van der Veen Harkstede 294 DY77EFB S: 19:20:02.30 F: 19:47:30.20
18 27:33 27:26 Bente Strijbosch Harkstede 281 DW52YZ4 S: 19:20:04.45 F: 19:47:30.40
19 28:35 28:26 Sasja Bakker Scharmer 318 DT4XMWT S: 19:20:06.30 F: 19:48:31.80
20 28:38 28:32 Leonie van't Westende Scharmer 310 DK7G309 S: 19:20:02.70 F: 19:48:34.65
21 29:23 29:16 Sharon Koopman Harkstede 399 DR741ZZ S: 19:20:04.45 F: 19:49:19.90
22 29:46 29:40 Claudia Toonen Harkstede 292 DX0MASK S: 19:20:03.90 F: 19:49:43.35
23 31:46 31:43 Mirthe Oosting Harkstede 280 DW7KC6B S: 19:20:00.95 F: 19:51:43.15
24 32:24 32:18 Manon Zandstra Harkstede 287 DW0GG2H S: 19:20:03.55 F: 19:52:21.15
25 32:26 32:21 Larissa Deiana Harkstede 288 DY70SZ9 S: 19:20:02.30 F: 19:52:23.00
26 36:07 35:44 Yente Koppelman Harkstede 282 DT4R09D S: 19:20:19.95 F: 19:56:03.95
 

10 km recreatie - 10 km recr Heren

Terug naar boven
# Prestatie Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Tussentijd
1 32:44 32:42 Ben Stellingwerf Onderdendam 775 DK4DSV2 S: 19:14:58.40 F: 19:47:40.10
2 40:58 40:56 Wouter Van Riet Veendam 621 DR1W00M S: 19:14:58.60 F: 19:55:53.70
3 41:31 41:25 Mark Bossinga Haren 784 DW7FTV6 S: 19:15:02.20 F: 19:56:26.90
4 43:14 43:10 Johan Jellema Kropswolde 741 DG4RFS1 S: 19:15:00.30 F: 19:58:10.00
5 43:47 43:29 Sjirk Overal SVK Runners I, Kiel-Windeweer 953 DW6T5T3 S: 19:15:14.10 F: 19:58:43.00
6 44:03 43:47 Klaas Bijsterveld Sauwerd 777 DG54KNG S: 19:15:12.40 F: 19:58:59.15
7 44:20 44:11 Jerry Herder Engelbert 766 DX1DADC S: 19:15:06.45 F: 19:59:16.55
8 44:32 44:27 Wesley Danes Groningen 603 DW7FY4P S: 19:15:01.35 F: 19:59:27.80
9 45:01 44:55 Adri Rink Groningen 783 BC71298 S: 19:15:01.90 F: 19:59:56.70
10 45:34 45:29 Ben Timmer Haren 752 DF5S66M S: 19:15:01.30 F: 20:00:29.70
11 45:41 45:28 Vincent Colje Groningen 602 HG25TMN S: 19:15:09.60 F: 20:00:37.00
12 45:42 45:36 Marco Taatgen Loopgroep Bedum 1, Bedum 967 8TM9HC5 S: 19:15:01.90 F: 20:00:37.85
13 45:56 45:34 Roy Bardewee Groningen 763 DM9ZRVH S: 19:15:18.50 F: 20:00:52.30
14 46:21 46:03 Andre Langejan SVK Runners I, Kiel-Windeweer 954 DA596P5 S: 19:15:14.60 F: 20:01:17.55
15 46:35 46:30 David Samson Loopgroep Bedum 2, Bedum 971 2NN676E S: 19:15:01.40 F: 20:01:31.30
16 46:43 46:39 Joop Walvius Roden 772 DN2SY8H S: 19:15:00.60 F: 20:01:39.15
17 47:02 46:54 Lars Toonen Harkstede 778 DX6STSH S: 19:15:04.65 F: 20:01:57.70
18 47:19 47:00 Aede Bakker SVK Runners I, Kiel-Windeweer 951 DA8C8C4 S: 19:15:14.70 F: 20:02:14.75
19 48:07 47:36 Joost Gerds Harkstede 658 DW0P8K6 S: 19:15:28.35 F: 20:03:03.60
20 48:17 48:00 Martien Wienke Sauwerd 776 DW5GDCN S: 19:15:13.55 F: 20:03:12.90
21 48:26 48:16 Gerik Mik Sint-Annen 742 DF0FX3H S: 19:15:06.40 F: 20:03:22.10
22 48:33 48:29 Kees-Jan Everts Harkstede 788 DF9AZF5 S: 19:15:00.70 F: 20:03:29.00
23 48:40 48:31 Djurre Drenth Harkstede 611 DW04YHW S: 19:15:05.75 F: 20:03:35.90
24 48:40 48:31 Merlijn Carsouw Harkstede 608 DG1XA2T S: 19:15:05.65 F: 20:03:36.65
25 48:52 48:39 Hans Koning Harkstede 735 CD16176 S: 19:15:09.80 F: 20:03:48.50
26 49:07 48:41 Marcel Ammeraal Hoogezand 673 DW43VNK S: 19:15:23.00 F: 20:04:03.25
27 49:14 48:58 Ito Zuidhof Siddeburen 764 DG7AC8V S: 19:15:13.35 F: 20:04:10.40
28 49:30 49:24 Thom Snijder Loopgroep Bedum 1, Bedum 966 DY74BG3 S: 19:15:02.90 F: 20:04:26.40
29 49:53 49:49 Peter Kleine Eelde 629 HZ3FR5M S: 19:15:01.15 F: 20:04:49.30
30 50:05 49:51 Cees Beukema Haren 738 DF7EYV3 S: 19:15:10.35 F: 20:05:01.25
31 50:09 49:19 Ronald Meijer Groningen 826 DK731TM S: 19:15:46.90 F: 20:05:05.20
32 50:14 49:55 Bart van Daalen Harkstede 781 DR068Z7 S: 19:15:15.55 F: 20:05:09.70
33 50:16 50:02 Erik Beuker Sappemeer 686 DG16X98 S: 19:15:10.40 F: 20:05:11.90
34 50:19 50:11 Jan la Crois Loopgroep Bedum 3, Bedum 978 BC47642 S: 19:15:05.45 F: 20:05:15.50
35 50:24 50:16 Leo Kuilman Groningen 682 DY5YK32 S: 19:15:05.35 F: 20:05:20.45
36 50:25 50:02 Bert Kasten SVK Runners II, Kiel-Windeweer 956 DW97K87 S: 19:15:19.60 F: 20:05:20.95
37 50:45 50:24 Philip Dröge Haren 749 DY5HEZ7 S: 19:15:17.70 F: 20:05:41.40
38 51:30 51:24 Michel Mooiman Ten Boer 787 DR8WFXA S: 19:15:03.00 F: 20:06:26.45
39 51:33 51:13 Bert ten Hof Musselkanaal 774 DF9A96N S: 19:15:16.20 F: 20:06:28.80
40 51:41 51:38 Jan Hogenberg Kolham 681 DW7GF1F S: 19:15:00.15 F: 20:06:37.55
41 51:43 50:53 Skibo Meijer Groningen 827 DM1R81Y S: 19:15:46.55 F: 20:06:38.95
42 52:05 51:45 Roger Mulder Groningen 779 DW52TNT S: 19:15:15.75 F: 20:07:00.70
43 52:17 51:45 Wessel van  Jaarsveld Harkstede 609 HA8H5PD S: 19:15:28.45 F: 20:07:12.95
44 52:22 51:58 Hans Weersing Groningen 789 DX9D3VM S: 19:15:20.50 F: 20:07:18.00
45 52:53 52:37 Gerrit Klopstra Groningen 758 CC51370 S: 19:15:12.75 F: 20:07:49.10
46 53:02 52:31 Jeffrey Kreuze Harkstede 610 DK99A1N S: 19:15:27.90 F: 20:07:58.45
47 53:03 52:31 Miska Scheepsma Harkstede 659 DK766M1 S: 19:15:28.20 F: 20:07:59.10
48 53:35 53:23 Jan Metus Groningen 768 CE47133 S: 19:15:08.70 F: 20:08:31.40
49 53:53 53:49 Jan Willem Brinkhorst Kolham 786 2FYHGY7 S: 19:15:00.05 F: 20:08:48.80
50 54:02 53:50 Koen Bakker Scharmer 678 DR5AFA2 S: 19:15:08.80 F: 20:08:58.45
51 54:13 53:49 Hans Koops Groningen 748 DT0H85Y S: 19:15:20.45 F: 20:09:08.85
52 54:34 54:22 Peter Leenhouts Harkstede 614 DY774EH S: 19:15:08.20 F: 20:09:29.75
53 54:51 54:32 Alex Van der Laan Harkstede 620 DW4B8XY S: 19:15:15.80 F: 20:09:47.00
54 54:54 54:43 Hugo Hendriks Groningen 759 DX78NHY S: 19:15:07.40 F: 20:09:49.95
55 54:55 54:40 Fokko Schrikkema Hoogezand 739 DA3K02K S: 19:15:11.50 F: 20:09:51.05
56 54:55 54:40 John Brinker Groningen 747 DK9Z42C S: 19:15:11.30 F: 20:09:51.20
57 55:12 54:46 Jur Ensing Harkstede 667 DK4KT5N S: 19:15:22.60 F: 20:10:08.25
58 55:17 55:00 Johan Martena Bedum 770 DW7G983 S: 19:15:13.15 F: 20:10:13.00
59 55:25 54:56 Jetse van der Meer Harkstede 613 DK12F89 S: 19:15:25.50 F: 20:10:21.40
60 55:47 55:23 Ronald Woelinga Roodeschool 791 DW7E7G7 S: 19:15:20.30 F: 20:10:43.00
61 55:47 55:30 Ronald van Santen Scharmer 661 CB92581 S: 19:15:14.00 F: 20:10:43.50
62 56:02 55:42 Marcel Staal Harkstede 627 DY5YS39 S: 19:15:16.10 F: 20:10:57.90
63 56:02 55:52 Henk van Til Aduard 782 DM4SNFP S: 19:15:06.85 F: 20:10:58.10
64 56:48 56:25 Johan Kregel Peize 623 DK568ZZ S: 19:15:19.30 F: 20:11:43.75
65 56:53 56:36 Egbert Geertsma Groningen 736 DR38ZAE S: 19:15:13.10 F: 20:11:49.10
66 56:54 56:27 Peter Van der Werk SVK Runners II, Kiel-Windeweer 957 DR8BR0R S: 19:15:22.90 F: 20:11:49.80
67 56:54 56:44 Remzi Karadayi Groningen 615 DF9VFPH S: 19:15:07.05 F: 20:11:50.35
68 58:15 58:05 Wim Havinga Zuidwolde 744 DA254AM S: 19:15:06.70 F: 20:13:10.90
69 58:20 57:57 Robin Klazinga Harkstede 671 DX6SCB1 S: 19:15:19.75 F: 20:13:15.95
70 58:30 58:10 Geert Veenstra Sappemeer 754 DK4EK1Y S: 19:15:17.10 F: 20:13:26.20
71 58:33 58:10 Johan Schuringa Harkstede 601 DW3B905 S: 19:15:19.10 F: 20:13:28.80
72 58:46 58:17 Anthoon Biesterbosch Harkstede 607 HA8VNZV S: 19:15:25.15 F: 20:13:41.70
73 59:05 58:56 Hugo Jonkman Groningen 605 DZ46T4N S: 19:15:05.95 F: 20:14:01.10
74 59:05 58:37 Jan vd Vendel Harkstede 662 DW32V6Z S: 19:15:24.90 F: 20:14:01.30
75 59:07 58:49 Wijnand Klein Groningen 664 DW0GT6E S: 19:15:14.65 F: 20:14:03.00
76 59:08 58:59 Bert Bult Hoogezand 606 DW425YB S: 19:15:06.00 F: 20:14:04.25
77 59:13 58:41 Joeri Meijer Harkstede 612 CE95793 S: 19:15:29.30 F: 20:14:09.40
78 59:38 59:16 Henk Dröge Haren 670 DX6SDRN S: 19:15:18.85 F: 20:14:34.65
79 59:52 59:33 Bas Smit Groningen 665 DY70Z6V S: 19:15:15.55 F: 20:14:48.20
80 1:00:07 59:45 Jan Wiltjer Harkstede 743 DR17PTM S: 19:15:18.40 F: 20:15:02.90
81 1:01:05 1:00:52 Henk Brinker Sappemeer 669 DA5WHGX S: 19:15:09.30 F: 20:16:01.25
82 1:01:32 1:01:22 Klaas Kruijer Harkstede 663 DA67XFF S: 19:15:06.50 F: 20:16:28.10
83 1:01:54 1:01:27 Nico Swarts Kolham 684 DK6B1Y3 S: 19:15:23.60 F: 20:16:50.20
84 1:02:14 1:01:57 Gerard de Vries Siddeburen 679 DA3ER0E S: 19:15:14.25 F: 20:17:10.60
85 1:03:07 1:02:52 Lucas Mainassy Groningen 680 DW7WP97 S: 19:15:11.75 F: 20:18:03.35
86 1:05:03 1:04:41 Wim Adema Sappemeer 769 4WVK9M7 S: 19:15:18.90 F: 20:19:59.15
87 1:06:01 1:05:50 Sander de Vries Loopgroep Bedum 3, Bedum 976 DK1EY1C S: 19:15:07.35 F: 20:20:57.25
88 1:06:14 1:05:51 Ronald Roffel Harkstede 622 DW5RRS1 S: 19:15:19.05 F: 20:21:10.05
89 1:08:30 1:08:04 Geert Klei Wirdum 773 DW1YSRK S: 19:15:22.95 F: 20:23:26.25
90 1:10:13 1:09:56 Steffan Perdon Burum 619 DF9HET5 S: 19:15:13.55 F: 20:25:09.50
 

10 km recreatie - 10 km recr Dames

Terug naar boven
# Prestatie Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Tussentijd
1 40:56 40:51 Trinette Ufkes Arnhem 734 DN22APT S: 19:15:01.00 F: 19:55:51.95
2 48:58 48:52 Vanessa Wuijster Loopgroep Bedum 1, Bedum 969 DW04K06 S: 19:15:02.60 F: 20:03:54.00
3 50:41 50:32 Klazina Botke Groningen 656 HW4ZAMN S: 19:15:05.20 F: 20:05:37.20
4 51:44 51:33 Sjoukje Brouwer Groningen 745 DY1Z37X S: 19:15:08.00 F: 20:06:40.65
5 51:54 51:46 Evelyn Schipper Loopgroep Bedum 1, Bedum 968 DN2YRVY S: 19:15:04.55 F: 20:06:50.20
6 52:20 51:55 Rosine Molenaar Svk Runners Iii, Kiel-Windeweer 962 DK4ENF7 S: 19:15:21.20 F: 20:07:16.25
7 52:37 52:31 Janny Klarus Loopgroep Bedum 3, Bedum 980 DW4GYDC S: 19:15:02.40 F: 20:07:32.70
8 52:46 52:36 Geartsje Hoogland Groningen 642 DM94ZZ7 S: 19:15:06.70 F: 20:07:42.50
9 53:25 53:05 Willie Evertse Harkstede 635 DW3Y7T7 S: 19:15:16.65 F: 20:08:21.00
10 53:47 53:40 Elly Rutgers Loopgroep Bedum 1, Bedum 970 CG34357 S: 19:15:04.55 F: 20:08:43.65
11 54:05 53:53 Matilda Leenhouts Harkstede 640 DY7001F S: 19:15:08.10 F: 20:09:00.90
12 54:13 53:48 Anna Pouw Groningen 790 DX07GFF S: 19:15:21.00 F: 20:09:08.90
13 54:15 54:00 Jantina Laan Groningen 655 DW6T28B S: 19:15:11.25 F: 20:09:10.70
14 54:25 54:16 Miranda Zwiggelaar Lemmer 638 DY707D1 S: 19:15:06.45 F: 20:09:21.60
15 54:52 54:31 Jitty Hoeboer Groningen 654 DK6BX1F S: 19:15:17.40 F: 20:09:48.20
16 54:55 54:40 Petra Brinker Groningen 746 DK9PXDF S: 19:15:12.00 F: 20:09:51.30
17 56:07 55:47 Damea Tebbes Groningen 652 DW7K0AD S: 19:15:16.65 F: 20:11:03.55
18 56:37 56:24 Desiree Kaauw Hoogezand 649 DW5FZAG S: 19:15:09.85 F: 20:11:33.10
19 56:38 56:17 Anja Kruimink-vis Harkstede 648 DW5X76E S: 19:15:16.70 F: 20:11:33.75
20 56:56 56:31 Heleen de Jonge SVK Runners III, Kiel-Windeweer 965 8SH3FTW S: 19:15:21.60 F: 20:11:51.90
21 57:05 56:36 Tammy Djoa Groningen 672 DY75WR7 S: 19:15:25.35 F: 20:12:01.20
22 57:06 56:51 Johanna de Bruin Groningen 757 HG2W6WP S: 19:15:11.15 F: 20:12:02.05
23 57:21 57:14 Marike Soekias Hoogezand 750 DA64H99 S: 19:15:03.10 F: 20:12:17.10
24 57:29 57:18 Mirjam Pijning Harkstede 657 DX8KEGT S: 19:15:07.55 F: 20:12:24.90
25 57:43 57:22 Yvonne Hogewerf Midwolde 676 DK4EHMB S: 19:15:17.75 F: 20:12:39.15
26 57:46 57:20 Karin Smit-Dijk SVK Runners III, Kiel-Windeweer 964 4RHA3XS S: 19:15:21.85 F: 20:12:41.75
27 57:46 57:27 Jetty Dethmers Groningen 632 DW6XYK2 S: 19:15:15.00 F: 20:12:41.85
28 57:51 57:41 Titia Free Groningen 636 DT4RP3Y S: 19:15:07.15 F: 20:12:47.50
29 58:06 57:45 Ria Brongers Hoogezand 630 DX2RZNT S: 19:15:17.60 F: 20:13:02.30
30 58:35 58:14 Dietje Noorhof Sappemeer 633 DA93G2D S: 19:15:17.40 F: 20:13:30.75
31 58:37 58:16 Antoinette Bruining Hoogezand 677 DW528P3 S: 19:15:16.85 F: 20:13:32.70
32 58:56 58:34 Monique de Vries Sappemeer 737 DR825TF S: 19:15:18.50 F: 20:13:52.25
33 59:01 58:50 Haike Jacobs Groningen 643 DK9Y587 S: 19:15:07.10 F: 20:13:57.05
34 59:05 58:37 Rika Uil-Weitjes Siddeburen 675 DK1MWVB S: 19:15:24.35 F: 20:14:00.90
35 59:10 59:00 Marije Rekker Groningen 639 DW7WGBD S: 19:15:07.20 F: 20:14:06.30
36 59:32 59:25 Saskia van der Veer Groningen 767 DX6R38B S: 19:15:03.90 F: 20:14:28.40
37 59:38 59:17 Rieka Reiffers-Klootsema Loopgroep Bedum 2, Bedum 973 DW5DTDP S: 19:15:17.40 F: 20:14:34.35
38 59:40 59:28 Catarina Leenhouts Harkstede 637 DK69018 S: 19:15:08.50 F: 20:14:35.80
39 59:47 59:22 Frouk v Dijken Loppersum 687 DW6GPWV S: 19:15:21.30 F: 20:14:42.95
40 59:47 59:26 Erna Klomp Loopgroep Bedum 2, Bedum 972 2RH3X0D S: 19:15:17.50 F: 20:14:43.30
41 59:47 59:26 Rieta van Heuveln Loopgroep Bedum 3, Bedum 979 HA8HXFW S: 19:15:18.35 F: 20:14:43.60
42 59:55 59:34 Piety Hamersma Loopgroep Bedum 2, Bedum 975 DA69F1C S: 19:15:17.55 F: 20:14:51.05
43 1:00:10 59:59 Margriet Stavesius Xtensie, Delfzijl 985 9XHD43H S: 19:15:07.55 F: 20:15:06.40
44 1:00:23 1:00:15 Monigue Jellesma Hoogezand 753 DN1532P S: 19:15:03.80 F: 20:15:18.75
45 1:00:42 1:00:17 Christine Tak SVK Runners II, Kiel-Windeweer 959 4WH1ZVN S: 19:15:21.65 F: 20:15:38.10
46 1:00:54 1:00:33 Corrie Bijmolt Loopgroep Bedum 2, Bedum 974 DG542K7 S: 19:15:17.40 F: 20:15:49.80
47 1:00:55 1:00:37 Karolien van Delden-Ammeraal Uithuizen 674 HT9SN83 S: 19:15:15.05 F: 20:15:51.15
48 1:00:57 1:00:32 Heleen Veerkamp SVK Runners II, Kiel-Windeweer 958 DY5H278 S: 19:15:21.40 F: 20:15:53.25
49 1:01:10 1:01:00 Annette van Gijssel Scharmer 765 DW7G0YM S: 19:15:05.95 F: 20:16:05.90
50 1:01:20 1:00:59 Wia van der Veen Oldekerk 762 DW772S7 S: 19:15:18.30 F: 20:16:16.45
51 1:01:35 1:01:19 Harma Steenbergen Xtensie, Delfzijl 984 8SM8V2A S: 19:15:12.35 F: 20:16:30.70
52 1:01:35 1:01:28 Jolanda Pietens Hoogezand 761 DA96V98 S: 19:15:03.75 F: 20:16:31.05
53 1:01:36 1:01:29 Maja hoving Van Heuvelen Eext 760 DW5RZTC S: 19:15:03.75 F: 20:16:32.00
54 1:02:05 1:01:39 Henny Hazenberg SVK Runners III, Kiel-Windeweer 961 CB98377 S: 19:15:22.30 F: 20:17:01.30
55 1:02:06 1:01:54 Rian Vergeer Xtensie, Delfzijl 983 2AKYXS6 S: 19:15:08.65 F: 20:17:02.55
56 1:02:33 1:02:19 Martina Mak Groningen 668 DT4TVVH S: 19:15:10.80 F: 20:17:29.40
57 1:03:31 1:03:09 Diana Alting Harkstede 740 DW30HYA S: 19:15:18.00 F: 20:18:26.90
58 1:04:11 1:03:52 Marthy Veen Groningen 646 DA10NYG S: 19:15:14.75 F: 20:19:06.70
59 1:04:20 1:04:00 Fleur Veenstra Woudbloem 634 DY7C70M S: 19:15:16.30 F: 20:19:16.00
60 1:04:46 1:04:29 Els van Santen Scharmer 645 DK1Y92H S: 19:15:13.60 F: 20:19:42.25
61 1:04:46 1:04:29 Stientje de Jong Harkstede 660 DM78Y0F S: 19:15:13.90 F: 20:19:42.40
62 1:04:58 1:04:31 Hillie Smittenberg SVK Runners III, Kiel-Windeweer 963 DW034S2 S: 19:15:23.50 F: 20:19:54.55
63 1:05:11 1:04:52 Aly Van der Laan Harkstede 644 DW7FFYZ S: 19:15:15.80 F: 20:20:07.65
64 1:06:14 1:06:02 Esther Plas Xtensie, Delfzijl 981 DY9EWSY S: 19:15:08.50 F: 20:21:10.10
65 1:08:30 1:08:04 Alie Klei Wirdum 771 DW0RRDC S: 19:15:22.95 F: 20:23:26.25
66 1:09:09 1:08:43 Jeannette Overal Svk Runners Ii, Kiel-Windeweer 960 1YKK5ES S: 19:15:23.15 F: 20:24:05.50
67 1:09:28 1:08:41 Tineke Loer-Schneiders Noordbroek 653 DY7C38K S: 19:15:44.20 F: 20:24:24.30
68 1:10:12 1:10:01 Renate Ottens Xtensie, Delfzijl 982 DM1CH6W S: 19:15:08.00 F: 20:25:08.40
69 1:10:25 1:10:02 Pieky Doornbos-hilgenga Startenhuizen Lopp 641 DG9Y2B3 S: 19:15:19.60 F: 20:25:21.30
 

21.1 km recreatie - 21.1 km recr Heren

Terug naar boven
# Prestatie Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Tussentijd
1 1:25:57 1:25:53 Harry Rutgers Groningen 805 CB64166 S: 19:14:59.90 R1 10km: 19:55:45.85 (40:45.9) F: 20:40:52.95 (45:07.1)
2 1:27:23 1:27:18 Andreas Kiewiet Eelderwolde 810 DA9CM4A S: 19:15:01.70 R1 10km: 19:55:46.25 (40:44.5) F: 20:42:18.80 (46:32.6)
3 1:27:32 1:27:28 Kees Groenendijk Haren 899 DR0HNT2 S: 19:15:00.30 R1 10km: 19:55:46.40 (40:46.1) F: 20:42:28.00 (46:41.6)
4 1:28:14 1:28:11 Paul Terpstra Haren 895 DW6XDC2 S: 19:14:59.30 R1 10km: 19:56:28.65 (41:29.3) F: 20:43:09.90 (46:41.3)
5 1:30:36 1:30:31 Jan Schipper Lellens 905 DX65CZT S: 19:15:01.95 R1 10km: 19:57:21.05 (42:19.1) F: 20:45:32.25 (48:11.2)
6 1:32:01 1:31:57 Chris Gerlagh Noordlaren 890 DN21N14 S: 19:15:00.45 R1 10km: 19:57:53.90 (42:53.5) F: 20:46:57.10 (49:03.2)
7 1:32:15 1:32:10 Ron Kram Groningen 820 DK7TP2E S: 19:15:01.90 R1 10km: 19:59:02.15 (44:00.2) F: 20:47:11.50 (48:09.4)
8 1:32:41 1:32:36 Arnoud Hageman Harkstede 813 DY1MSPS S: 19:15:01.90 R1 10km: 19:59:02.15 (44:00.2) F: 20:47:37.50 (48:35.4)
9 1:32:41 1:32:36 IJme Woensdregt Groningen 808 DA565C2 S: 19:15:02.00 R1 10km: 19:59:03.40 (44:01.4) F: 20:47:37.65 (48:34.2)
10 1:33:26 1:33:23 Grietinus Reinders 898 DW6X686 S: 19:14:59.75 R1 10km: 19:57:05.30 (42:05.6) F: 20:48:22.30 (51:17.0)
11 1:34:25 1:34:22 Hermen Grasman Haren Gn 831 CB91185 S: 19:15:00.05 R1 10km: 19:59:20.05 (44:20.0) F: 20:49:21.40 (50:01.4)
12 1:34:26 1:34:21 Klaas vd Laan Noordbroek 897 DW6GCNM S: 19:15:01.65 R1 10km: 19:59:21.75 (44:20.1) F: 20:49:22.30 (50:00.6)
13 1:34:27 1:34:23 Jan Dirk Doorduin Groningen 818 DW6BSFP S: 19:14:59.70 R1 10km: 19:59:20.20 (44:20.5) F: 20:49:22.70 (50:02.5)
14 1:35:19 1:35:13 Geert Reiffers Bedum 821 DA594TA S: 19:15:02.15 R1 10km: 19:58:45.75 (43:43.6) F: 20:50:15.05 (51:29.3)
15 1:36:01 1:35:45 Eelke de Jong Groningen 811 DW7G2EF S: 19:15:12.50 R1 10km: 19:58:25.20 (43:12.7) F: 20:50:57.20 (52:32.0)
16 1:36:32 1:36:24 Jan Horenga Sebaldeburen 860 DW04SNW S: 19:15:04.20 R1 10km: 19:59:20.55 (44:16.3) F: 20:51:28.00 (52:07.5)
17 1:36:51 1:36:45 Henk van Gijssel Woudbloem 882 DM916N1 S: 19:15:02.45 R1 10km: 19:59:09.40 (44:07.0) F: 20:51:47.45 (52:38.0)
18 1:37:10 1:37:05 Erwin Folkerts Haren Gn 832 DA7P66E S: 19:15:01.55 R1 10km: 19:59:21.45 (44:19.9) F: 20:52:06.25 (52:44.8)
19 1:37:42 1:37:25 Adriaan de Bakker Groningen 802 DW05TCN S: 19:15:13.40 R1 10km: 20:02:04.40 (46:51.0) F: 20:52:37.95 (50:33.5)
20 1:38:54 1:38:30 Bart Buijtendijk Garrelsweer 870 DM98Y8S S: 19:15:20.30 R1 10km: 20:01:01.45 (45:41.1) F: 20:53:50.20 (52:48.8)
21 1:39:52 1:39:24 Chris Zielstra Groningen 850 DW62RES S: 19:15:24.20 R1 10km: 20:02:37.80 (47:13.6) F: 20:54:48.15 (52:10.3)
22 1:40:27 1:40:11 Alberst Cornelis Groningen 904 DX493TN S: 19:15:12.50 R1 10km: 20:02:05.85 (46:53.3) F: 20:55:23.50 (53:17.7)
23 1:40:42 1:40:18 Jan Hielema Loppersum 915 BC67095 S: 19:15:20.25 R1 10km: 20:01:19.00 (45:58.8) F: 20:55:37.70 (54:18.7)
24 1:41:07 1:40:45 Patrick Sanecki Polen 865 DW6K0TW S: 19:15:19.45 R1 10km: 20:01:57.30 (46:37.9) F: 20:56:03.60 (54:06.3)
25 1:41:25 1:41:20 Peter van der Hulst Zuidwolde Gn 830 CG57678 S: 19:15:01.85 R1 10km: 20:02:13.30 (47:11.5) F: 20:56:21.10 (54:07.8)
26 1:41:37 1:41:32 Mark van Mossel Onnen 894 DF0M4RG S: 19:15:01.15 R1 10km: 20:00:53.00 (45:51.9) F: 20:56:33.00 (55:40.0)
27 1:41:53 1:41:38 Ronald Groen Groningen 814 DW3RBGM S: 19:15:11.25 R1 10km: 20:02:12.70 (47:01.5) F: 20:56:49.20 (54:36.5)
28 1:42:07 1:42:01 Ger Coster Ten Post 884 DZ467N9 S: 19:15:02.60 R1 10km: 20:02:12.15 (47:09.5) F: 20:57:02.90 (54:50.8)
29 1:42:07 1:42:00 Eddy Olthoff Sappemeer 885 CA71079 S: 19:15:03.05 R1 10km: 20:02:13.65 (47:10.6) F: 20:57:02.95 (54:49.3)
30 1:43:22 1:43:14 Mario Oomkens Haren 863 DT2EY7A S: 19:15:04.70 R1 10km: 20:02:59.50 (47:54.8) F: 20:58:17.80 (55:18.3)
31 1:43:54 1:43:45 Robert Bodewes Sappemeer 823 DW75YZ5 S: 19:15:06.05 R1 10km: 20:01:20.60 (46:14.6) F: 20:58:50.65 (57:30.0)
32 1:43:55 1:43:39 Eric Swijghuizen Spijk Gn 801 DK36HVB S: 19:15:12.35 R1 10km: 20:04:07.95 (48:55.6) F: 20:58:50.75 (54:42.8)
33 1:43:59 1:43:52 Bart de Vries Ruischerbrug 908 DK1Y0VA S: 19:15:03.30 R1 10km: 20:02:55.15 (47:51.8) F: 20:58:54.70 (55:59.6)
34 1:44:11 1:44:06 Jan Pols Groningen 907 DW5FS8Y S: 19:15:00.85 R1 10km: 20:02:20.15 (47:19.3) F: 20:59:06.80 (56:46.7)
35 1:44:50 1:44:41 Henk Tjeerdsma Annen 889 CE60085 S: 19:15:05.20 R1 10km: 20:00:30.55 (45:25.3) F: 20:59:46.05 (59:15.5)
36 1:44:58 1:44:46 Rob Dorgelo Groningen 913 DF7AGFP S: 19:15:08.95 R1 10km: 20:04:53.55 (49:44.6) F: 20:59:54.15 (55:00.6)
37 1:45:16 1:45:05 Erik Bouwman Groningen 849 DT4X3SG S: 19:15:07.30 R1 10km: 20:02:12.75 (47:05.4) F: 21:00:11.75 (57:59.0)
38 1:45:20 1:45:12 Wieger Zigterman Tolbert 902 DR1EAMZ S: 19:15:04.85 R1 10km: 20:04:52.60 (49:47.8) F: 21:00:16.40 (55:23.8)
39 1:45:23 1:45:05 Marc Remijn Groningen 829 DF0M1WC S: 19:15:15.10 R1 10km: 20:06:48.80 (51:33.7) F: 21:00:19.40 (53:30.6)
40 1:45:30 1:45:00 Ben Tieben Veendam 819 DY5H93G S: 19:15:26.70 R1 10km: 20:04:51.95 (49:25.2) F: 21:00:26.25 (55:34.3)
41 1:45:47 1:45:38 Dirk Heun Appingedam 858 DK78NW1 S: 19:15:05.45 R1 10km: 20:04:53.45 (49:48.0) F: 21:00:42.70 (55:49.3)
42 1:45:57 1:45:41 Anton Alberts Harkstede 828 CA81308 S: 19:15:12.75 R1 10km: 20:05:31.45 (50:18.7) F: 21:00:53.20 (55:21.8)
43 1:46:12 1:45:51 Dick van den Berg Stedum 923 DR8TC7E S: 19:15:18.25 R1 10km: 20:03:00.05 (47:41.8) F: 21:01:08.45 (58:08.4)
44 1:46:44 1:46:37 Harrie Venhuizen Harkstede 881 CE22441 S: 19:15:03.20 R1 10km: 20:04:54.40 (49:51.2) F: 21:01:40.25 (56:45.8)
45 1:48:29 1:48:20 Be Eikens Wildevank 910 DT4XV1D S: 19:15:05.20 R1 10km: 20:05:57.55 (50:52.3) F: 21:03:25.25 (57:27.7)
46 1:50:22 1:50:12 Norbert Cornelis Blauwestad 916 DW7W3FM S: 19:15:05.80 R1 10km: 20:08:35.95 (53:30.1) F: 21:05:17.80 (56:41.9)
47 1:50:25 1:50:18 Bert Bor Haren 854 DT2AB46 S: 19:15:04.20 R1 10km: 20:02:21.15 (47:16.9) F: 21:05:21.40 (1:03:00.3)
48 1:50:32 1:50:28 Hans Eikelenboom Haren 857 DR5HMX9 S: 19:15:01.05 R1 10km: 20:04:31.15 (49:30.1) F: 21:05:28.45 (1:00:57.3)
49 1:51:28 1:51:18 Onne Bakker Harkstede 834 DR5EHPY S: 19:15:06.40 R1 10km: 20:05:40.15 (50:33.7) F: 21:06:24.30 (1:00:44.2)
50 1:52:11 1:52:06 Rob van Goor Uplengen 912 DW3YDPN S: 19:15:01.85 R1 10km: 20:09:07.35 (54:05.5) F: 21:07:07.05 (57:59.7)
51 1:52:21 1:51:50 Douwe Postmus Groningen 864 DK3FSPT S: 19:15:27.85 R1 10km: 20:13:05.95 (57:38.1) F: 21:07:16.95 (54:11.0)
52 1:53:29 1:53:21 Dirk Bruin Veendam 853 DA98C87 S: 19:15:05.15 R1 10km: 20:06:16.75 (51:11.6) F: 21:08:25.35 (1:02:08.6)
53 1:54:20 1:53:52 Stoffer Havinga Thesinge 921 DW90G1W S: 19:15:24.65 R1 10km: 20:09:16.40 (53:51.8) F: 21:09:16.15 (59:59.7)
54 1:54:32 1:54:09 Koert vd Meer Garrelsweer 920 DW0G1EP S: 19:15:19.60 R1 10km: 20:07:34.25 (52:14.6) F: 21:09:27.70 (1:01:53.5)
55 1:54:38 1:54:21 Johan Meijer Groningen 809 DK7HH5H S: 19:15:13.10 R1 10km: 20:06:42.45 (51:29.3) F: 21:09:33.95 (1:02:51.5)
56 1:55:04 1:54:36 Nico Swart Groningen 866 DW6WTK1 S: 19:15:24.00 R1 10km: 20:10:51.65 (55:27.6) F: 21:09:59.70 (59:08.1)
57 1:55:52 1:55:25 Peter Rusticus Harkstede 867 DK15WZK S: 19:15:23.70 R1 10km: 20:06:48.90 (51:25.2) F: 21:10:48.65 (1:03:59.7)
58 1:56:17 1:56:09 Jan Jelle Renkema Oldekerk 900 DG76GPC S: 19:15:04.80 R1 10km: 20:07:22.35 (52:17.5) F: 21:11:13.30 (1:03:51.0)
59 1:58:02 1:57:54 Aat Wartena Groningen 855 DA69RN9 S: 19:15:04.30 R1 10km: 20:09:16.10 (54:11.8) F: 21:12:57.75 (1:03:41.6)
60 1:58:46 1:58:20 Jan Pilon 919 DF4VHR8 S: 19:15:22.30 R1 10km: 20:12:50.95 (57:28.6) F: 21:13:42.35 (1:00:51.4)
61 1:59:27 1:59:20 Paul Passchier Groningen 804 DG2VBRW S: 19:15:03.25 R1 10km: 20:12:06.40 (57:03.2) F: 21:14:22.80 (1:02:16.4)
62 1:59:27 1:59:19 Marten Scheenstra Groningen 862 DK12AN6 S: 19:15:04.00 R1 10km: 20:12:06.40 (57:02.4) F: 21:14:23.00 (1:02:16.6)
63 2:04:54 2:04:23 Gimon de Graaf Groningen 822 DW5RZXZ S: 19:15:27.90 R1 10km: 20:13:35.10 (58:07.2) F: 21:19:50.55 (1:06:15.4)
64 2:05:25 2:00:00 Gejo Meijer Harkstede 812 DA5RV9V S: 19:20:21.55 R1 10km: 20:16:13.00 (55:51.5) F: 21:20:21.00 (1:04:08.0)
65 2:05:51 2:05:36 Lukas de Vries Harkstede 861 DT2EKFX S: 19:15:10.80 R1 10km: 20:12:36.95 (57:26.1) F: 21:20:46.75 (1:08:09.8)
66 2:09:40 2:09:17 Dirk de Weert Uithuizen 824 DW6TWTC S: 19:15:19.90 R1 10km: 20:16:22.70 (1:01:02.8) F: 21:24:36.20 (1:08:13.5)
67 2:10:53 2:10:34 Werner Goga Hoogezand 815 DW437SZ S: 19:15:15.30 R1 10km: 20:14:15.50 (59:00.2) F: 21:25:48.80 (1:11:33.3)
68 2:10:53 2:10:22 Jonas Hiariej Groningen 825 DF5S176 S: 19:15:27.10 R1 10km: 20:12:58.20 (57:31.1) F: 21:25:48.85 (1:12:50.6)
69 2:13:07 2:12:46 Anton Drost Harkstede 803 DW6G39H S: 19:15:16.70 R1 10km: 20:21:07.85 (1:05:51.1) F: 21:28:02.75 (1:06:54.9)
70 2:15:43 2:15:40 Gerhard Over Meppen 918 DY0F8PV S: 19:14:59.75 R1 10km: 20:17:03.90 (1:02:04.2) F: 21:30:39.40 (1:13:35.5)
71 2:17:21 2:17:02 Klaas Doornbos Startenhuizen Lopp 816 CC48620 S: 19:15:15.40 R1 10km: 20:17:03.30 (1:01:47.9) F: 21:32:16.75 (1:15:13.4)
72 2:34:14 2:33:54 Robert Eseryel Veendam 914 DW5MW7D S: 19:15:16.35 R1 10km: 20:06:16.75 (51:00.4) F: 21:49:10.20 (1:42:53.5)
 

21.1 km recreatie - 21.1 km recr Dames

Terug naar boven
# Prestatie Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Tussentijd
1 1:30:58 1:30:55 Renate Kramer Bunde 887 DG54XKN S: 19:14:59.30 R1 10km: 19:56:52.05 (41:52.7) F: 20:45:54.10 (49:02.1)
2 1:37:45 1:37:42 Christien Koning Groningen 839 CB05578 S: 19:14:59.60 R1 10km: 19:59:20.90 (44:21.3) F: 20:52:41.25 (53:20.3)
3 1:42:25 1:42:00 Marjan Oostinga Eelde 869 DK12CAZ S: 19:15:21.90 R1 10km: 20:03:10.75 (47:48.8) F: 20:57:21.55 (54:10.8)
4 1:43:53 1:43:49 Jeanette Huls Haren Gn 847 DF7ZBM1 S: 19:15:00.45 R1 10km: 20:04:08.35 (49:07.9) F: 20:58:49.00 (54:40.7)
5 1:46:15 1:46:02 Wilma jansen Groningen 844 DW5D6ZT S: 19:15:09.20 R1 10km: 20:03:47.55 (48:38.3) F: 21:01:10.70 (57:23.2)
6 1:47:12 1:47:08 Anje van Gijssel Woudbloem 883 DK1YKRR S: 19:15:00.80 R1 10km: 20:04:51.95 (49:51.1) F: 21:02:08.20 (57:16.3)
7 1:50:33 1:50:12 Ina van Deuveren Harkstede 851 DZ40M3K S: 19:15:17.10 R1 10km: 20:05:57.65 (50:40.5) F: 21:05:29.05 (59:31.4)
8 1:50:40 1:50:29 Anke de Jong Groningen 886 DW27517 S: 19:15:07.85 R1 10km: 20:06:12.00 (51:04.2) F: 21:05:36.25 (59:24.2)
9 1:52:26 1:52:19 Mj Oosterhof Groningen 888 DR9VFW6 S: 19:15:04.30 R1 10km: 20:09:16.10 (54:11.8) F: 21:07:22.40 (58:06.3)
10 1:58:02 1:57:54 Aletta Veninga Veendam 836 DW0N02A S: 19:15:04.60 R1 10km: 20:08:48.75 (53:44.1) F: 21:12:58.10 (1:04:09.4)
11 1:58:02 1:57:54 Pia Haan Veendam 835 DR51N51 S: 19:15:04.55 R1 10km: 20:08:48.65 (53:44.1) F: 21:12:58.15 (1:04:09.5)
12 1:58:46 1:58:35 Trudy Reinders Ten Post 896 DT2EYM3 S: 19:15:07.50 R1 10km: 20:07:50.45 (52:42.9) F: 21:13:41.95 (1:05:51.5)
13 2:00:01 1:59:51 Ikkelien Cornelis Blauwestad 917 DA70Y0X S: 19:15:05.75 R1 10km: 20:12:17.55 (57:11.8) F: 21:14:56.75 (1:02:39.2)
14 2:01:46 2:01:22 Riekie van den Berg Stedum 922 DR82H26 S: 19:15:21.00 R1 10km: 20:12:51.65 (57:30.6) F: 21:16:42.45 (1:03:50.8)
15 2:04:50 2:04:35 Ineke Gerritsen Eexterveenschekanaal 856 DK7WHW4 S: 19:15:11.25 R1 10km: 20:14:27.90 (59:16.7) F: 21:19:45.80 (1:05:17.9)
16 2:04:58 2:04:31 Margriet de Haan Harkstede 868 DA3T2H1 S: 19:15:23.60 R1 10km: 20:12:36.85 (57:13.2) F: 21:19:54.20 (1:07:17.4)
17 2:06:37 2:06:22 Theresia Huisman Borgercompagnie 893 DM93T42 S: 19:15:12.05 R1 10km: 20:14:27.75 (59:15.7) F: 21:21:33.40 (1:07:05.7)
18 2:06:56 2:06:40 Marjan Jonker-Van Der Meer Veendam 892 DG1KHP4 S: 19:15:12.00 R1 10km: 20:16:21.25 (1:01:09.2) F: 21:21:51.90 (1:05:30.7)
19 2:08:14 2:07:59 Denice Roelfs Veendam 906 DW5X3MH S: 19:15:11.75 R1 10km: 20:14:28.40 (59:16.7) F: 21:23:09.95 (1:08:41.5)
20 2:09:24 2:09:01 Nicole Boschman Rottum Gn 845 DG3GDS7 S: 19:15:19.50 R1 10km: 20:16:22.55 (1:01:03.0) F: 21:24:20.50 (1:07:58.0)
21 2:13:07 2:12:47 Trineke Kroeze Peize 838 DW7YSW9 S: 19:15:16.30 R1 10km: 20:21:07.80 (1:05:51.5) F: 21:28:02.90 (1:06:55.1)
22 2:17:21 2:17:02 Anita Vos Uithuizen 843 DR7MSH3 S: 19:15:15.55 R1 10km: 20:17:03.60 (1:01:48.1) F: 21:32:17.00 (1:15:13.4)
23 2:19:54 2:19:30 Ida vd Ploeg Uithuizen 909 HD21DW8 S: 19:15:20.70 R1 10km: 20:20:28.85 (1:05:08.1) F: 21:34:49.95 (1:14:21.1)
24 2:19:56 2:19:32 Tineke Ham Warffum 911 DZ55VVN S: 19:15:20.50 R1 10km: 20:20:29.35 (1:05:08.8) F: 21:34:51.80 (1:14:22.5)
25 2:23:15 2:22:59 Jana Knot-Dickscheit Groningen 848 DW75ACH S: 19:15:12.55 R1 10km: 20:21:33.90 (1:06:21.4) F: 21:38:11.55 (1:16:37.6)
26 2:23:16 2:22:59 Ineke Molenaar Groningen 903 DR8R4KA S: 19:15:13.30 R1 10km: 20:21:33.90 (1:06:20.6) F: 21:38:11.85 (1:16:37.9)
27 2:23:30 2:23:12 Willy Symons Groningen 840 DW1X3A4 S: 19:15:14.40 R1 10km: 20:21:30.15 (1:06:15.7) F: 21:38:26.20 (1:16:56.1)
28 2:24:22 2:23:53 Annemarie Spa Groningen 841 DW05ZX7 S: 19:15:26.25 R1 10km: 20:21:57.55 (1:06:31.3) F: 21:39:18.35 (1:17:20.8)
29 2:24:22 2:23:53 Erike Nijhuis Eelde 837 DR7MTB2 S: 19:15:26.45 R1 10km: 20:21:57.55 (1:06:31.1) F: 21:39:18.50 (1:17:21.0)
30 2:38:04 2:37:42 Reinie Heerema-Kremer Uithuizen 901 DW5G1RS S: 19:15:19.20 R1 10km: 20:23:05.30 (1:07:46.1) F: 21:53:00.55 (1:29:55.2)
31 2:38:05 2:37:42 Tineke Hemmes Uithuizen 859 DT4REV7 S: 19:15:19.15 R1 10km: 20:23:05.45 (1:07:46.3) F: 21:53:01.05 (1:29:55.6)
 

Bedrijven - Bedrijven Mannen

Terug naar boven
# Prestatie Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Tussentijd
1 17:13 17:09 Rene Becker Supermarkt Bekkema bv, Harkstede 28 1GHVKBE S: 19:20:01.40 F: 19:37:09.70
2 17:29 17:26 Martin Wubs Supermarkt Bekkema bv, Harkstede 27 2NKXS6C S: 19:20:00.80 F: 19:37:26.35
3 17:51 17:46 Dennis van Bruggen Tandartspraktijk Harkstede, Harkstede 16 1TMZHRM S: 19:20:02.45 F: 19:37:48.10
4 19:02 18:57 Jarno Dekker Tandartspraktijk Harkstede, Harkstede 19 4RKW70B S: 19:20:02.90 F: 19:38:59.25
5 19:26 19:22 Albert Wijnsma Tandartspraktijk Harkstede, Harkstede 17 3EK27GN S: 19:20:01.60 F: 19:39:22.85
6 19:35 19:17 Marvin Tolhuis Fysiotherapie de Rooij, Harkstede 29 1GHVD73 S: 19:20:14.80 F: 19:39:31.75
7 20:31 20:26 Piet Pascha Tandartspraktijk Harkstede, Harkstede 18 4MN2WE5 S: 19:20:02.10 F: 19:40:27.65
8 20:58 20:54 Rick Bekkema Supermarkt Bekkema bv, Harkstede 41 6EH63A3 S: 19:20:00.90 F: 19:40:54.70
9 21:03 20:57 Erik Wardenburg Beks Makelaardij, Harkstede 20 2AHYEVH S: 19:20:02.55 F: 19:40:59.55
10 22:02 21:58 Mark Zwinkels Tandartspraktijk Harkstede, Harkstede 15 2FKN8H3 S: 19:20:01.60 F: 19:41:59.00
11 22:12 22:12 Johan Weever Fysiotherapie de Rooij, Harkstede 30 1ZMYXTE S: F: 19:42:08.80
12 22:13 22:00 Marcel Koning Stork Technical Services, Groningen 11 4MH5P6H S: 19:20:11.30 F: 19:42:10.40
13 23:46 23:31 Pieter Rooda Stork Technical Services, Groningen 13 1GHET18 S: 19:20:12.30 F: 19:43:43.30
14 23:47 23:40 Marlon van Oosten Ribo, Harkstede 6 2NNBD0Y S: 19:20:04.75 F: 19:43:44.30
15 23:56 23:41 Bart de Rooij Fysiotherapie de Rooij, Harkstede 31 8EM6FCK S: 19:20:12.90 F: 19:43:53.05
16 24:49 24:31 Jack Westerhof De Knipstee, Harkstede 35 9XHVZEG S: 19:20:15.30 F: 19:44:45.70
17 25:01 24:44 Jack Pleisier De Knipstee, Harkstede 36 2FNFP53 S: 19:20:13.65 F: 19:44:57.60
18 26:26 26:18 Rodney Verweij Ribo, Harkstede 7 9XKMAGG S: 19:20:05.70 F: 19:46:22.80
19 26:28 26:14 Henk Van Der Heide Stork Technical Services, Groningen 12 1KNR6MA S: 19:20:11.25 F: 19:46:25.10
20 26:55 26:47 Wouter van Oosten Ribo, Harkstede 5 8DHDPZD S: 19:20:05.40 F: 19:46:51.50
21 27:12 26:55 Peter de boer De Knipstee, Harkstede 34 4KHVB94 S: 19:20:13.95 F: 19:47:08.90
22 30:00 29:56 Jeroen Hamminga Supermarkt Bekkema bv, Harkstede 25 9XMVHHW S: 19:20:01.80 F: 19:49:57.05
 

Bedrijven - Bedrijven Vrouwen

Terug naar boven
# Prestatie Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Tussentijd
1 22:07 22:03 Francica Eleveld Fysiotherapie de Rooij, Harkstede 33 8THG3AC S: 19:20:01.20 F: 19:42:03.70
2 23:15 23:10 Marieke Blaak Beks Makelaardij, Harkstede 24 8YH6B6D S: 19:20:03.00 F: 19:43:12.40
3 25:54 25:49 Johanna Wardenburg Beks Makelaardij, Harkstede 22 2NKRKB1 S: 19:20:02.60 F: 19:45:51.00
4 25:54 25:49 Harma Mekkering Beks Makelaardij, Harkstede 23 2FMGRBX S: 19:20:02.75 F: 19:45:51.30
5 28:14 27:55 Rita van Dijl Fysiotherapie de Rooij, Harkstede 32 3ENTTWY S: 19:20:16.65 F: 19:48:11.00
6 28:23 28:17 Bertha Beks Beks Makelaardij, Harkstede 21 4WNZ226 S: 19:20:03.55 F: 19:48:19.75
7 28:29 28:21 Milou Struik Ribo, Harkstede 9 1ZHNH3E S: 19:20:05.40 F: 19:48:25.60
8 29:09 28:55 Harma De Vries-Steenhuis Stork Technical Services, Groningen 10 9XHE74F S: 19:20:11.75 F: 19:49:06.20
9 32:11 31:53 Karin haringa De Knipstee, Harkstede 37 3EKX85C S: 19:20:15.10 F: 19:52:07.55
10 32:11 31:53 Heleen dijkema De Knipstee, Harkstede 38 8YK6CSH S: 19:20:14.85 F: 19:52:07.60
11 33:21 33:07 Evelien Steenhuis Stork Technical Services, Groningen 14 8DN112K S: 19:20:12.10 F: 19:53:18.20
12 40:23 40:14 Nicoletta van oosten Ribo, Harkstede 8 8YK8X5H S: 19:20:06.30 F: 20:00:20.00